PİYANO ve KASA TAŞIMACILIĞI


Mahir Duman Nakliyat firması oldukça köklü bir firmadır. Taşınacak eşyanın özelliğine göre araçlarımız ve ekibimiz buna göre hazırlanır. Yıllardır üzerimize düşen sorumluluğu en iyi şekilde yapmaktayız. Tecrübeli ve kaliteli hizmetin her zaman arkasında durduk. Çünkü işimizi severek yapıyoruz. Maddi açıdan çok manevi olarak mutlu olmak bizim için ilk sırada yer alır. Piyano ve kasa taşımacılığı diğer taşımacılıklardan çok farklıdır. Çünkü yapı gereği oldukça ağır olan piyano ve kasalar taşıma sırasında ayrı bir dikkat gerektirmektedir. Piyano ve kasa taşımacılığı için süspansiyonu iyi olan araçları tercih ediyoruz. Çünkü taşıdığımız eşyanın ne olduğunu çok iyi biliyor ve emeğinize her zaman saygı duyuyoruz.

Piyanolar maddi değeri oldukça yüksek olan eşyalardır. Ayrıca kullanan kişiler içinde maneviyatı da güçlü olan piyanolar taşınırken çok dikkatli olunması gerekir. Bizde Mahir Duman nakliyat olarak bu konuda asla endişe taşımamanız için Piyano ve kasa taşımacılığı konusunda çok özen gösteriyoruz. Kasalarda maddi ve manevi olarak değerli eşyalardır. Belki de yıllardır biriktirdiğiniz paranızı ve ziynet eşyanızı artık bize, güvenilir ellere teslim edebilirsiniz.

Piyano taşımacılığı sırasında önceden piyanonun hasar görmemesi için gereken yerleri dikkatli bir şekilde söküyoruz, kalan parça kaliteli ambalaj malzemelerimizle sarılır ve tek bir çizgiye maruz kalmadan taşıma işlemi gerçekleştirilmesi için tedbiri elden bırakmıyoruz. Kasa taşımacılığı esnasında ise aynı işlemler uygulanır. İkisi de ağır parçalar olduğundan tecrübeli elemanlarımızı tarafından taşınarak hiçbir sorun yaşanmasına meydan vermiyoruz. Piyano &kasa taşımacılığı sırasında oluşabilecek tüm olumsuzluklarda firmamızın sigorta birimi devreye girerek tüm zararı karşılamaktadır. Ancak böyle bir durumu aklımızdan bile geçirmiyoruz. Çünkü yılların verdiği deneyime güveniyoruz. Sizin için önemli olan piyanonuzu özenle ve çok dikkatli bir şekilde verdiğiniz adrese kısa sürede teslim ediyoruz. Maddi ve manevi değerli kabul ettiğimiz kasanızı da çok dikkatli bir şekilde taşımanın sözünü de veriyoruz.

Mahir Duman nakliyat olarak piyano ve kasa taşımacılığı sektöründe oldukça farklı bir konumdayız. Bize bu konuda güvenebilir ve tüm değerli eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Araçlarımızı taşıyacağımız ürüne göre farklılıklar göstermektedir. Gereken tüm dizaynı araçlarımıza yaptırdıktan sonra piyano ve kasa taşımacılığımız başlamaktadır. Eksik ve yarım kalan hiçbir durumu kabul etmiyoruz. Öncelikle biz yaptığımız işin güvenilirliğe inanıp sonra sizin bize güvenmenizi istiyoruz. Yani, firma olarak ayaklarımızı sağlam basmadan kollarımıza hiçbir eşyayı almıyoruz. Bize güvenip her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz. Resmi internet sayfamızın iletişim bölümündeki bilgilerden bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Bu konuda gereken tüm hassasiyeti göstereceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Piyano ve kasa taşımacılığı konusunda siz istediğiniz sürece biz Mahir Duman Nakliyat olarak her zaman yanınızdayız. Ayrıca bir telefon kadar uzağınızdayız.


SERVİS HİZMET PROSEDÜRÜ


MD NAKLİYAT

Eğer herhangi bir taşıma ihtiyacınız varsa,
bize 24 saat çağrı için acil yardım numaramız.

05308836280