FABRİKA TAŞIMACILIĞI


Mahir Duman Nakliyat fabrika taşımacılığı alanında uzman ekibi ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir taşımacılık sunmaktadır. Fabrika taşımacılığında izlenmesi gereken bazı yollar bulunmaktadır. İlk önce fabrikanın ofis bölümü dikkatli ve özenli bir şekilde gereken ambajlama yöntemleri yapıldıktan sonra taşıma işlemi gerçekleşir. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri teker teker büyük titizlikle taşınır. Fabrika taşımacılığının gerektirdiği bazı işler ise, stantların sökülmesi stant içende bulunan tüm malzemelerin kaliteli malzemelerden yapılmış kutulara istiflenmesi ve dikkatli bir şekilde araçlara yerleştirilmesi gerekir. Tüm bu işlemler bittiğinde fabrika taşımacılığın en önemli anı kullanılan araçların taşınmasıdır. Büyük ve ağır olan bu makinalar sigortalı bir şekilde taşınır. Gelebilecek hasar sonunda firmamızda bulunan sigorta imkanı ile hiçbir şekilde zarar uğramazsınız. Mahir Duman nakliyat her taşımayla beraber fabrika taşımacılığında tüm eşyaları garanti altına alır. Bize olan güveninizi asla boşa çıkarmayacağımıza söz veriyoruz.

Fabrika taşımacılığı sorumluluğunun çok ağır olduğunu ve altından kalkabileceğimiz düşündüğümüzden bu sektörde yıllardır bu sebepten dolayı bir numarayız. Bize gelen her müşterimizin istediklerini hemen anlayıp, taşıma işlemimizi belirli bir programa göre yapıyoruz. Asla gereksiz zaman geçirmeden seri ve güvenli bir şekilde fabrika taşımacılığınızı gerçekleştiriyoruz. Taşımacılık alanında kendimize duyduğumuz güveni ihtiyacı olan müşterilerimize göstermek istiyoruz. Fabrika taşımacılığı konusunda kalite mi arıyorsunuz? Mahir Duman nakliyat ile tanışmamışsınız demektir. Fabrikanızı güvenilir ellere vermek artık bir telefon kadar çok yakın. Resmi internet sayfamızdan bizlere ulaşarak fabrikanızda bulunan tüm eşyalarınızı yeni adresinize taşıtabilirsiniz. Taşıma sırasında kullandığımız araçlar yeteri büyüklükte olup son sistem araçlardır. Bu konuda da asla endişeye kapılmayın. Fabrika taşımacılığı konusunda adımızı her şekilde duyurmayı hedefliyoruz. Bugüne kadar verilen her fabrika taşımacılığını en iyi şekilde yerine getirip verdiğimiz sözde durduk.

Hiçbir sıkıntı yaşamadan güvenilir bir firma ile çalışmak istiyorsanız bizi seçebilirsiniz. Bizler bu konuda sizden gelen taleplere en hızlı bir şekilde cevap veriyoruz. Fabrikanızın bir an önce faaliyete geçmesi için tüm eşyaları hızlı bir şekilde yerleştirerek zarar uğramadan teslim etmekteyiz. İş ve müşteri beklemez diyerek yerleşme sorununa da bu şekilde çözüm getiriyoruz.

Kocaman fabrika nasıl taşınır? demeyin. Bizi arayın, ofisimize gelin ve tüm detayları birlikte konuşalım. Tüm şartlardan ve taşıma şekillerimizden bahsedelim. Fabrika taşımacılığı konusunda merak ettiklerinizi çözüme kavuşturalım. Profesyonel ekibimizi ve konforlu araçlarımızı gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz. Fabrika taşımacılığı sektöründe bir çok firma olabilir. Ancak biz diğer tüm firmalardan farklıyız. İşimizi seviyor ve büyük aşkla yapıyoruz. Takım arkadaşlarımızı özenle seçtiğimizden dolayı hiçbir soruna yer vermeden taşımacılık işlerinizi kesintisiz yürütüyoruz. Taşıma esnasında rahat olduğunuzu görmek bizi gerçekten çok mutlu ediyor. Bu mutluluğa ortak olduğumuz ve sizinle olduğumuz için gurur duyuyoruz.


SERVİS HİZMET PROSEDÜRÜ


MD NAKLİYAT

Eğer herhangi bir taşıma ihtiyacınız varsa,
bize 24 saat çağrı için acil yardım numaramız.

05308836280