PAKETLEME


Eşyaların taşınması kadar paketlenmesi de oldukça önemlidir. Paketleme yaparken bazı konulara öncelik verilmesi gerekir taşınması gerekenler apartmanın merdiven boşlukları dikkate alınması ve yeteri büyüklükteki kutular tercih edilmelidir. Eşyanın fizik durumuna göre paketleme işinin yapılması ve gereken tüm hassasiyetin gösterilmesi gerekir. Mahir Duman nakliyat olarak eşyalarınızı bölümlere ayırarak paketleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Narin ve kırılacak eşyaları gerekli ambalaj poşetlerine sararak kırılmasını önlüyoruz. Herhangi bir sarsıntıda ya da çarpmada tek bir bardağınız bile kırılmaz. Bunun için mutlaka Mahir Duman Nakliyat firmasını seçin. Geri kalan tüm eşyalarınız tozlanmaması ve kirlenmemesi için büyük naylonlara sarılarak paketleme işlemi yapılır.

Koltuk gibi kumaş içeren, deri gibi çabuk yırtılma özelliği olan eşyalarınız öncelikle streç naylon filmlerle kaplanır, daha sonra kalın örtülerle muhafaza edilir. Taşınma esnasında gözünüz asla arkada kalmasın. Paketleme konusunda gereken ne varsa firmamızın tecrübeli elemanları tarafından yapılır. Paketleme sırasında her eşyanıza ayrı bir özen gösteriyor, oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçiyoruz. Mahir Duman Nakliyat firması olarak uzun yıllardır bu görevi layığı ile yerine getirdiğimiz düşünüyoruz. Bu zamana kadar paketleme ve taşımacılık konusunda müşterilerimizden her zaman övgü dolu sözcükler duyduk. Bu durumda işimize olan bağımız daha çok güçlendi. Büyük sevgi ile yürüttüğümüz nakliyat işimizi daha uzun yıllar sizlerin desteği ile ilerleteceğimizi düşünüyoruz. Eşyanız ne kadar büyük ve ağır olursa olsun onları da uygun koşullarda paketleme yaparak zarar görmelerini engelliyoruz. Taşıma sırasında oluşabilecek ve kazaya neden olabilecek durumlarda tüm zararı biz karşılıyoruz. Sigorta firmamız bu konu ile yakından ilgilenip asla sizi üzmeyeceklerdir.

Müşterilerimizin bizden memnun kalması ve ihtiyaçları olduğunda tekrar bizi aramaları için hiçbir özveriden kaçınmıyoruz. Paketleme ve taşıma işi özen ister, duyarlılık ister ve en önemlisi ise karşı taraftan hissedilen güveni ister. Biz tüm bunların farkında olarak bu yola çıktık. Taşınma esnasında hiçbir olumsuzluğa yer vermiyoruz. Yıllarca büyük mutluluklarla dizdiğiniz eşyalarınızı artık bizim gibi güvenilir ellere emanet edebilirsiniz.

Paketleme taşınmanın vazgeçilmez bir kısmıdır. Taşıma kadar paketlemenin daha büyük bir önemi vardır. Çünkü paketleme sırasında eşyanın ilk güvenliği sağlanır. Sonra kutulanır ve son sistem araçlarımızla eşyalarınızı güvenli bir şekilde teslim ediyoruz. Taşınma sırasında artık daha rahat olabilirsiniz.

Mahir Duman Nakliyat kalitesine her zaman güvenebilirsiniz. Profesyonel kadromuzla aile ortamında eşyalarınızı taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz. Paketleme esnasında taşıtmak istediğiniz tüm eşyalarınızı çok dikkatli bir şekilde ambalajlıyoruz. Yeni adresinize teslim ettiğimiz eşyaları yine sizlerin yanında paketlerinden çıkarıyoruz ve gösterdiğiniz yerlere yerleştiriyoruz. Bundan sonra sizin yanınızda Mahir Duman nakliyat var. Taşınma kâbusu bizimle sona eriyor. Güvenin ve hassasiyetin tam adı Mahir Duman Nakliyattır. Tüm eşyanızı toplamadan önce mutlaka bizi arayın . Farkı göreceksiniz…


SERVİS HİZMET PROSEDÜRÜ


MD NAKLİYAT

Eğer herhangi bir taşıma ihtiyacınız varsa,
bize 24 saat çağrı için acil yardım numaramız.

05308836280