body id="myPage" data-spy="scroll" data-target=".navbar" data-offset="50">

Mahir Duman Nakliyat 1998 yılında kurulmuş bir nakliye, taşımacılık ve lojistik şirketidir. Taşımacılık zamanla bir htiyaç haline gelmiş insanoğlu için gerekli bir işlemdir.Modern dünyanın öngördüğü yönetim ilkeleri, kadronun özverili çalışmaları, güçlü ve modern donanımlı araç filosunun verdiği güçle kendini kanıtlamıştır. Bir müşteri bin müşteriyi getirir deyimimiz ile her hizmet vermiş olduğumuz iş alanında referans kalitemizi arttırmaya yönelik çalışmalar yapmayı hiçbir zaman unutmadık. Yaptıklarımızı hiçbir zaman son adım olarak nitelendirmedik.VİZYONUMUZ

Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat sektörü içerisindeki başarıyı bireysel ve kurumsal olarak sağlayacak hizmetlerin mimarı olarak Mahir Duman Nakliyatı yüzyıllarca sürdürülebilir bir şirket haline getirmek birincil hedefimizdir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerine güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmak adına yapabileceği sözü verir, her defasında verdiği sözden fazlasını gerçekleştirir. Yapmış olduğu işlerden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir nakliye şirketi olmak.


SERVİS HİZMET PROSEDÜRÜ


MD NAKLİYAT

Eğer herhangi bir taşıma ihtiyacınız varsa,
bize 24 saat çağrı için acil yardım numaramız.

05308836280