OFİS TAŞIMACILIĞI


Evden eve nakliyat da sistemli çalışmak ev ve ofis taşımasın hizmetlerini verirken düzenleyici bir unsurdur; işlerin zamanın da ve doğru yapılmasını sağlar.

Ofisinizin şehir için de ya da şehirlerarası nakliyatın da firmamız profesyonel yöntemleri ve tecrübeli ekipleri ile hizmetinizdedir.

Mahir duman nakliyat olarak ofis taşımacılığını iki ye ayırmaktayız bunlar kurumsal ve özel ofis taşımacılığıdır. Ofis taşımacılığına ki işleyiş den bahsedecek olursak, eşyalarınız taşınma öncesi incelenir ve taşıma esnasın da nasıl bir yol izleneceği önceden belirlenip rapor edilir. Ofis dosyaları, evrakları tarafımızca kolilenir kırılması mümkün olan (cam masalar, tv üniteleri vs..) eşyalar değerlendirilir ve onlar için gerekli önlem planları hazırlanır. Ücret ve sözleşme aşamasın dan sonra ofis taşımacılığı hizmetimiz başlar. Eşyalar gerekli yere ulaştıktan sonra uzman personellerimiz tarafın dan tek tek taşınır. Eşyalar kurulmak üzere paketlerin den çıkarılır ve mobilya ustalarımızca kurulumu sağlanır. Böylece siz değerli müşterilerimize yalnızca mahir duman nakliyatı tercih etmek ve yeni ofisinize alışmak kalır


SERVİS HİZMET PROSEDÜRÜ


MD NAKLİYAT

Eğer herhangi bir taşıma ihtiyacınız varsa,
bize 24 saat çağrı için acil yardım numaramız.

05308836280