BANKA TAŞIMACILIĞI


Mahir Duman nakliyat firması olarak kurumsal taşımacılık adı altında banka taşımacılığı hizmeti de bulunmaktadır. Hiçbir sorun yaşamadan banka taşımacılığı hizmeti almak istiyorsanız tek adres olarak Mahir Duman Nakliyat firması ile irtibata geçin. Bu alanda uzman ve tecrübeli kadromuzla istediğiniz tüm banka şubelerini ve gerekli ekipmanları verilen adrese eksiksiz ve söz verdiğimiz zamanda teslim ederiz. Kurumsal alanda yılların vermiş olduğu tecrübeyle banka taşımacılığı konusunda kendimize olan güvenimizi yaptığımız taşıma işlerinde açıkça ortaya koyuyoruz. Banka taşımacılığı denilince bankanın her türlü malzemeleri, eşyaları, dolapları, masaları ve ATM ‘leri akıllara gelmelidir. Kurumsal açıdan bu konuda yetkili kişiler tüm taşıma esnasında kaygı duysalar da bu sorumluluğu Mahir Duman Nakliyat’a verdiklerinde çok rahat olabilirler.

Banka taşımacılığı konusunda dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Banka taşımacılığı hizmeti verirken bazı yollar takip ederiz. İzlenmesi gereken bazı yollar; Banka ATM’lerinin taşınması, banka şubesinde bulunan bilgisayar ve parçaları, bankada çalışan personelin kullandığı masa, sandalye ve gereli eşyalar, para kasaları ve para sayma makinaları, bankada kullanılan dolaplar, banka şubelerinde kullanılan zimmete dâhil olan tüm eşyalar taşınır. Daha sonra ise en son kalan tüm malzemeler çok dikkatli bir şekilde taşınmaktadır. Bankada kullanılan tüm eşyalar artık Mahir Duman Nakliyat güvencesindedir. Banka taşımacılığı ile bankada bulunan tüm eşyalar ve kullanılan malzemeleri çok dikkatli bir şekilde taşıyarak ismimizin kalitesini ortaya koyuyoruz. Banka taşımacılığı için özel olarak tasarlattığımız geniş ve büyük araçlarımızla tek seferde ve güvenli bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Ön incelemelerimiz ve gerekli görüşmelerden sonra banka taşımacılığı sektöründe firmamızı her zaman listenin en başına yazdırmayı başardık. Oluşabilecek her sorunu önceden sezdiğimiz andan itibaren çözüm yoluna giderek hiçbir kötü izlenim bırakmamaya çalışırız. Mahir duman nakliyat olarak isin işiniz kendi işimiz gibi benimseyip ona göre yapıyoruz. Banka taşımacılığı için bizimle görüşmek istediğinizde, bizler her zaman sizleri bekliyor olacağız.

Banka taşımacılığı sırasında tamamen bize olan güveniniz asla göz ardı etmeden profesyonel bir şekilde taşıma işini gerçekleştiriyoruz. %100 güven, %100 müşteri memnuniyeti ile yıllardır bu hizmet vermekten onur duyuyoruz. Banka taşımacılığı gibi birçok alanda da taşıma işlerinizi kaliteli ve prensipli bir şekilde yaparak kendimize olan saygımızı gösteriyoruz. Taşıma işleri bulunan banka kuruluşlarının her sorusunda büyük titizlikle cevap vererek tüm soru işaretlerini kaldırıyoruz. Olası bir olumsuzlukta anlaşmalı olduğumuz sigorta firmaları tüm zararı karşılayacağı bilgisini de bu şekilde vermiş olalım. Banka taşımacılığı konusunda gerekli ambalajlama ve kutulama işlemlerinden sonra güvenli taşımacılık başlar. Taşımacılık sektöründe bizi tercih ediniz. Asla pişman olmayacaksınız. İşimize verdiğimiz önemi kısa sürede anlayacak ve bizimle olmaktan mutluluk duyacaksınız. Çünkü biz bir aileyiz…


SERVİS HİZMET PROSEDÜRÜ


MD NAKLİYAT

Eğer herhangi bir taşıma ihtiyacınız varsa,
bize 24 saat çağrı için acil yardım numaramız.

05308836280