DEPOLAMA


Hayatınızda bazı sürpriz gelişmeler mi oldu? Eşyalarınızın bir kısmını ya da tamamını depolamak mı istiyorsunuz? Mahir Duman nakliyat firmamızla iletişime geçip, profesyonel odalarımızda eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolayabilirsiniz. Sizlere güven ve kalite bizim işimiz diyebiliriz. Bunu göstermek için ise eşyalarınızı depomuza kabul etmeden önce hem taşınma sırasında olabilecek kazalara karşı sigorta poliçesi yaparak eşyalarınızı güvencemiz altına alıyoruz. Ayrıca evinizde veya ofisinizde atmaya bir türlü kıyamadığınız eşyalarınız varsa yada koyacak bir ortam ayarlayamadıysanız depolama hizmetlerimizden istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Depoya gitmesini istediğiniz eşyaları kartonlara ve gerekli malzemelere sararak konforlu odalarımızda saklıyoruz.

Mahir Duman nakliyat olarak depolamak istediğiniz eşyalarınızı uzun süre bekleyeceklerini düşünerek gerekli ambalajlama işlerini yapıyoruz. Depolama sistemimize sonuna kadar güveniyor ve talep ettiğiniz süre içinde tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklıyoruz. Depolama hizmetimizle her zaman sizin yanınızdayız. Depolama odalarımız gelişmiş statüde olup, gereken tüm konfor sağlanmaktadır. Ayrıca bizim için müşteri memnuniyeti önemli olduğundan, depomuzda bulunan kamera sistemimizle eşyalarınızı istediğiniz her an izleyebilirsiniz. Mahir Duman firmasının her konuda yeterli düzeyde olduğumuzu depolama hizmetlerimizle bir kez daha ortaya koyuyoruz. Eşyalarınız nemlenmemesi ve tozlanmaması için tüm tedbirleri baştan sağlıyoruz. Nemlenerek çürümesi muhtemel olan eşyalarınızı uygun ortamlarda depolayarak içinizin rahat olmasını istiyoruz. Ayrıca eşyalarınızın bulunduğu depomuz belirli aralıklarla temizlenmektedir.

Depolama olanaklarımızı tercih etmeden önce firmamıza gelerek önceden tüm her şeyi inceleyebilir ve yerinde görebilirsiniz. Depolama ihtiyacınız oluştuğunda Mahir Duman nakliyata her zaman güvenebilir ve eşyalarınızı güvence altına alabilirsiniz. Tecrübemize ve işimizin kalitesine her zaman güveniyoruz. Depolamak istediğiniz tüm eşyalarınızı gerekli incelemeleri yaptıktan sonra odalarımızda güvenle saklıyoruz. Biz sizlerin rahatınızı düşünmek için varız. Depolama sistemimiz belirli kurallara göre yapılmaktadır. Sizin değerli eşyalarınızı artık bir koruyoruz. Kısacası artık bizim değerimiz olan eşyalarınız bizim kontrolümüz altındadır. Firmamızın altına attığı her imzadan bizler sorumluyuz. Bize emanet ettiğiniz eşyalarınız artık Mahir Duman nakliyat güvencesindedir. Onları tüm olumsuz koşullardan saklıyoruz. Kısacası eşyalarınızı bir yere terk etmeyip, gözümüz kadar iyi bir şekilde bakıyoruz.

Mahir Duman nakliyat olarak tecrübeli kadromuzla tüm taşımacılık sektörlerinde olduğu gibi depolama hizmetlerimizde de kendine güvenen bu işi çok iyi bilen takım arkadaşlarımızla birlikte yapıyoruz. İyi bir hizmet için mutlaka mahir Duman nakliyat firmasını seçin. Depolama hizmetlerimizde istemediğiniz bir durum ya da önerebileceğiniz bir kısım olduğunda bizimle irtibata geçip tüm düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Eşyalarınızın durumu ve saklanışı hakkında bizlere bilgi vermeniz bu anlamda yeterli olacaktır. Sizlerden gelen her isteği zamanında değerlendirerek sizlere en kısa sürede cevap veriyoruz. Bizim için mutlu müşteri her şeyden önce gelir. Eşyalarınızı en az sizin kadar titizlikle saklayabilmemiz için lütfen bizimle tanışın…


SERVİS HİZMET PROSEDÜRÜ


MD NAKLİYAT

Eğer herhangi bir taşıma ihtiyacınız varsa,
bize 24 saat çağrı için acil yardım numaramız.

05308836280